NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
RED DWARF - Červený Trpaslík
     Menu
     AONN.cz

ORFII Samuraj, cesta mace, umeni valky - ofrii.com
Dave Lister
Lister je na palubě lodi červený trpaslík jeden z podřadných techniků. Lépe řečeno ten nejpodřadnější. Pro zajímavost můžeme uvést, že je sám sobě vlastním otcem, což samozřejmě neví. Později to ale, po jedné lapálii v paralelním vesmíru, zjistí. Je mu 25 let, na temeni pět dredů a podle slov kapitána šance na povýšení nulová. Aspoň že má svou kytaru a příšerný zpět, který kromě něj nemůže nikdo vystát. Plánuje si založil menší restauraci na Fidži. Bohužel je od Země vzdálen tři miliony, takže to nejspíš nebude tak horké.
Arnold Rimmer
Arnold Rimmer je druhý nejnižší technický důstojník na palubě. Po smrti veškeré posádky se stává ale nejvyšším velitelem, kterého Lister musí chtě nechtě více méně poslouchat. Je velice puntičkářský a velmi pitomý. Svým jednáním dokáže rozčilovat nejen své podřízené (tedy svého jediného podřízeného), ale i své nadřízené, které zdravým svým unikátním okázalým způsobem. Být s ním na jedné lodi byste opravdu nechtěli protože je nesnesitelný a nudný. Pro diváky samozřejmě velice vtipný.
Kocour
Kocour je příslušník kočičích lidí, kteří se na palubě červeného trpaslíku za ty tři miliony let vyvinuli. Bohužel většina z nich už loď opustila a tak tu zůstal kocour sám. Mezi jeho největší záliby patří oblékání a dívání se do zrcadla. Bez těchto činností by dlouho nevydržel živ. Podle scanu má prý dokonce barevně sladěné orgány a mnohem rytmičtější tep. V seriálu vystupuje ve všech epizodách.
Kryton
Kryton není člověk je to android. Vyrobila ho společnost Divadroid a má označení 2X4B-523P. Na palubu červeného trpaslíka se dostal z jiné vesmírné stanice, která měla ovšem nehoda při niž zemřeli všichni členové posádky. Nakonec se stává opravdovým členem posádky a na starost si bere veškeré uklížečské práce. Komický je zejména svou snahou podobat se člověkovi a mít jeho vlastnosti.
Kristína Kochanská
Kristína Kochanská zaujme v seriálu významnou roli až v sedmé sezóně. Tato Kristýna nepatří do reality v níž se odehrává seriál. V té seriálové totiž zemřela přibližně před třemi miliony let. V té odkud přišla, ale přežila ve stázové komoře. Bohužel se následkem nehody dostala do seriálové reality odkud už se nemohla dostat zpět. Musí tedy žít u cizích což se jí vůbec nelíbí. Můžeme s tím ale pramálo co dělat.
Holly
Holly je palubní počítač, který o sobě tvrdí, že má IQ šest tisíc. Bohužel za těch pár miliónů let se o nějakou tu tisícovku snížilo. Původně vypadá jako muž, jehož tvář si vybral z bilionů možností, protože to prý byl největší milovník na světě. Později ale změní tvář a stává se z něj žena Hilly.
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com